Hakkımızda

 

Laminant parke ve zemin kaplama sektöründe hizmet vermek üzere Ankara'da kurulan firmamız sektörel faaliyetlerine İtalya'nın tanınmış laminant parke markası olan Bipan Floor'un Türkiye Genel Distribütörü olarak başlamıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman şirket prensiplerinin başına yerleştiren firmamız doğruluk ve kalite konusunda hiç ödün vermemiş kısa sürede piyasalardaki çalışmalarıyla sektöre ismini altın harflerle yazdırmayı başarmıştır.

Kendini sürekli geliştirerek yeni yatırımlara pencere açan firmamız 2009 yılında Dalman Profil'i kurarak laminant parke süpürgeliği üretimine başlamış olup yurtiçi ve yurtdışında profil sektöründe tercih edilen önemli markalardan biri olmayı başarmıştır.

2012 yılının başında da Akdeniz Bölge'de Emirler Parke adı altında yatırımlarına devam eden grubumuz, yeni yarattığı Fendi markası ile yüksek boy süpürgelik pazarında da faaliyet göstermeyi planlamaktadır.

Başarısının temelini oluşturan kaliteli hizmet felsefesini varlığı boyunca taahhüt edeceğini ve her koşulda iş ortaklarının bu başarıdaki payını unutmadan yoluna devam edeceğini büyük bir onurla kendisine hedef olarak belirlemiştir.